Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkharkiv%2Fprezentatsiya-knyhy-denysa-ovcharova-obshuk-oznaka-uspikhu%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Презентація книги Дениса Овчарова «Обшук - ознака успіху»

Презентація книги Дениса Овчарова «Обшук - ознака успіху»

Книгарня «Є» спільно з відділенням АПУ в Харківській області та видавництвом «Кінцевий бенефіціар» запрошує вас завітати на презентацію книги «Обшук - ознака успіху», що відбудеться 11 вересня. Початок о 18:00.

«В українських реаліях достатньо одного бажання провести обшук, а привід завжди знайдеться. Ті, хто це знають, готуються до нього, як до першої близькості, адже перший обшук запам'ятається так само, як і день позбавлення цноти. Головне – максимально уникнути небажаних наслідків. Обшук, як і секс, може бути запланованим або спонтанним. Тобто за рішенням суду або без. Рідко коли є чіткий план і очікуваний результат», - каже автор книги Денис Овчаров.

Ця книга принципово називає речі своїми іменами та показує зворотній, зовсім неочікуваний та подекуди шокуючий, бік сфери бізнесу. Книжка «Обшук - ознака успіху» - це своєрідний путівник із корисними порадами, що засновані на реальному досвіді та прописані, щоб попередити вас від помилок.

Вхід вільний

Адреса: Харків, вул. Сумська, 3 11.09.2019 18:00
Учасники: 1
  • - Денис Овчаров
0
Поділитись