Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kharkiv/prezentatsiya-dytyachoyi-knyzhky-tais-zolotkovskoyi-aj-kim-morozyvo-dlya-lesi-ta-vyhotovlennya-aplik/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація дитячої книжки Таіс Золотковської «Ай-Кім: Морозиво для Лесі» та виготовлення аплікації з ілюстраторкою Юлією Пилипчатіною

Презентація дитячої книжки Таіс Золотковської «Ай-Кім: Морозиво для Лесі» та виготовлення аплікації з ілюстраторкою Юлією Пилипчатіною

Книгарня «Є» та видавництво «Моноліт» запрошує батьків та дітей на презентацію дитячої книжки Таіс Золотковської «Ай-Кім: Морозиво для Лесі» та виготовлення аплікації разом з ілюстраторкою Юлією Пилипчатіною.

Бути не схожим на інших – цілком природно. Сумувати, коли інші радіють, час від часу переглядати фільми жахів, коли всі твої однолітки віддають перевагу мультиплікаційним фільмам, а також нехтувати морозивом, навіть якщо всі члени твоєї родини так його обожнюють. Леся не любить морозиво без вагомих причин. Якось вона спробувала з’ясувати, чому їй не до вподоби улюблені ласощі дітлахів з усіх куточків планети. Яку таємницю розкриє дівчинка?

Таіс Золотковська – письменниця з Харкова, авторка чотирьох книжок, серед яких роман «Лінія зусилля», засновниця «Клубу Анонімних Авторів». Також на презентації буде можливість кожному створити разом ілюстраторкою книжки Юлією Пилипчатіною аплікацію за мотивами книжки. Матеріалами забезпечуємо.

Вхід вільний.

Адреса: Харків, вул. Пушкінська, 50/52 21.04.2018 17:00 0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 15:00 23.04.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%