Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kharkiv/prezentatsiya-dyskusiya-dovkola-perekladu-dzhona-pola-lederaka-rozbudova-myru-stijke-prymyrennya-v-r/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація-дискусія довкола перекладу Джона Пола Ледерака - «Розбудова миру. Стійке примирення в розділених суспільствах»

Презентація-дискусія довкола перекладу Джона Пола Ледерака - «Розбудова миру. Стійке примирення в розділених суспільствах»

Книгарня «Є» і видавництво «Дух і Літера» запрошують на презентацію-дискусію довкола перекладу книги сучасного класика миротворчості Дж. П. Ледерака, яка яка відбудеться 4 червня. Початок – о 17:30.

Чи можливий діалог із ворогом? Чи реальне стійке примирення, коли антагоністи живуть по сусідству? Що буде з миротворчістю, якщо світовий бюджет на розбудову миру становить менше 1 % від продажу зброї по всьому світу? Відповіді на ці та інші намагатимуться віднайти Тетяна Калиниченко та Лідія Лозова - редакторки книги, менеджерки проектів і співзасновниці "Діалогу в дії", філософ, богослов Олександр Філоненко й медіатор Альона Копіна.

«Розбудова миру» — основоположна праця Дж. П. Ледерака у сфері розв’язання конфліктів та миробудівництва. Автор роз’яснює, чому важливо виходити за межі «традиційної» дипломатії, яка зазвичай покладається на топ-лідерів та діє у короткостроковій перспективі, й переходити до багаторівневого підходу, що наголошує на множинності миротворницьких ролей, довгострокових перспективах та потребі створювати інфраструктуру, яка посилює ресурси всередині суспільства й підвищує ефективність впливів іззовні.

Вхід вільний


Адреса: Харків, вул. Сумська, 3 04.06.2019 17:30
Учасники: 4
  • - Лідія Лозова
  • - Тетяна Калениченко
  • - Олександр Філоненко
  • - Альона Копіна
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримай знижку