Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kharkiv/perehlyad-i-obhovorennya-filmu-use-v-tobi-do-295-littya-vid-dnya-narodzhennya-gryhoriya-skovorody/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Перегляд і обговорення фільму «Усе в тобі» (до 295-ліття від дня народження Григорія Сковороди)

Книгарня «Є» та харківське обласне об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» запрошують на перегляд документального фільму «Усе в тобі» та обговорення за участю Люцини Хворост та Миколи Воловика з нагоди 295-ліття від дня народження Григорія Сковороди.

Як і майже кожен із видатних людей, він залишив після себе значно більше запитань, аніж відповідей. Одна лише фраза: «Світ ловив мене, але не піймав» чого варта! Григорій Савич Сковорода – наш славетний земляк, філософ, літератор, педагог… Його спадщина не загубилася у темряві століть. Навпаки, попри час, вона випромінює світло цікавих ідей, близьких кожному роздумів і сподівань. Що надихало митця? У чому осердя його непересічної особистості? Про це розповідає фільм «Усе в тобі».

Молодого Сковороду зіграв Олександр Василенко, а у зрілому віці – заслужений артист України Микола Дудник. Текст від автора відтворила Віта Сарапин, кандидат філософських наук, а текстам самого Сковороди особливої інтонації додав народний артист України Юрій Попов. Знамениту пісню «Всякому городу нрав і права» заспівав бандурист, художник, лірник Іван Новобранець. Завдяки звукорежисеру Леоніду Сорокіну у фільмі звучить багато класичної музики – Бах, Моцарт, Гайдн та інші композитори Європи.

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик "Український тиждень".

Адреса: Харків, вул. Сумська 3 03.12.2017 18:00 0
Поділитись

ДОДАТКОВІ ЗНИЖКИ!

-18% -19% -20%🔥🔥🔥

Умови використання
Додаткова знижка