Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kharkiv/minitreninh-dlya-pidlitkiv-12-15-rokiv-osoblyvosti-rozvytku-emotsijnoho-intelektu-v-pidlitkovomu-vits/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Мінітренінг для підлітків (12–15 років) «Особливості розвитку емоційного інтелекту в підлітковому віці: теорія та практика»

Мінітренінг для підлітків (12–15 років) «Особливості розвитку емоційного інтелекту в підлітковому віці: теорія та практика»

Книгарня «Є» та БФ «Дон Калабрія Україна» запрошують підлітків (12–15 років) взяти участь у мінітренінгу про особливості розвитку емоційного інтелекту, який проведе психологиня Вікторія Зенцова. Захід відбудеться 29 лютого. Початок – 14:30. Реєстрація: http://bit.ly/2SjAEzo або за тел. 098 615 26 23.

Учасники тренінгу дізнаються, що таке емоційний інтелект, які особливості його проявів у підлітковому віці, що таке «емоційний нуль», а також зможуть взяти участь у вправах на розвиток емоційного інтелекту, розширити навички ідентифікації власних емоцій і інших людей.

«Дон Калабрія Україна» – благодійний фонд, місією якого є безкоштовний соціальний та психологічний супровід сімей із дітьми, які потребують допомоги і захисту.

Вікторія Зенцова – психологиня з практикою, арттерапевтка, кризова психологиня, фасилітаторка міжнародної програми розвитку дитини (ICDP), авторка навчальних курсів, майстер-класів, тематичних тренінгів для дорослих і підлітків, а також ведуча груп взаємодопомоги для жінок. Має досвід роботи із сім’ями, дорослими і підлітками 8 років.

Вхід вільний.

Адреса: Харків, вул. Сумська, 3 29.02.2020 14:30
Учасники: 1
  • - Вікторія Зенцова
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 10%

Промокод діє до 11:00 25.09.2020

Промокод: YE10

*діє на 99% асортименту

Отримай додаткові -10%