Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kharkiv/literaturnyj-velosyped-majster-klas-iz-kreatyvnoho-pysma-z-mariya-zvyehyntsovoyu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
«Літературний велосипед»: майстер-клас із креативного письма з Марія Звєгинцовою

«Літературний велосипед»: майстер-клас із креативного письма з Марія Звєгинцовою

Книгарня «Є» запрошує на майстер-клас із креативного письма, який проводитиме Марія Звєгинцова. Захід відбудеться 24 лютого. Початок -  о 18:30.

Під час майстер-класу ми поговоримо про спільне й відмінне у художніх, журналістських і рекламних текстах, застосуємо playback як несерйозний спосіб знайти серйозну деталь, напишемо одну мініатюру для соціальної мережі.

 «Літературний велосипед» – це авторський курс Марії Звєгинцової з розвитку мовленнєвої особистости. Його учасники створюють літературні мініатюри, пишуть рекламні тексти й репортажі, аналізують художні твори і себе як текст, складають вербальний скетчбук тощо – всі ці практичні завдання зорієнтовані не на сліпий «білдинг» і «прокачування скілів», а на внутрішній запит кожного з учасників. Курс буде цікавий насамперед письменникам, блогерам, психологам, журналістам і копірайтерам.

Марія Звєгинцова – авторка курсу, кандидатка філологічних наук, викладачка катедри журналістики ХДАК, редакторка, викладачка гуманітарних дисциплін ГО «Еммаус».

Вхід вільний.

Адреса: Харків, вул. Сумська, 3 24.02.2020 18:30
Учасники: 1
  • - Марія Звєгинцова
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 11:00 11.05.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%