Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kharkiv/lektsiya-volodymyra-kuznyetsova-tekhnolohichna-synhulyarnist-ta-kvantovyj-mistytsyzm-trendy-naukovoyi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Лекція Володимира Кузнєцова «Технологічна сингулярність та квантовий містицизм. Тренди наукової фантастики ХХІ століття»

Лекція Володимира Кузнєцова «Технологічна сингулярність та квантовий містицизм. Тренди наукової фантастики ХХІ століття»

Книгарня «Є» та «Видавництво Жупанського» запрошують на  лекцію Володимира Кузнєцова «Технологічна сингулярність та квантовий містицизм. Тренди наукової фантастики ХХІ століття» у рамках презентаційного туру  роману «Закоłот: Невимовні культи». Захід відбудеться 4 лютого. Початок - 18:30.

4 лютого в харківській книгарні «Є» (вул. Сумська, 3) відбудеться лекція Володимира Кузнєцова «Технологічна сингулярність та квантовий містицизм. Тренди НФ ХХІ століття», присвячена новій хвилі твердої наукової фантастики, яку вже називають Ренесансом жанру.

Тверда НФ ХХІ століття зробила значний стрибок, суттєво розширивши межі жанру та інтегрувавши до нього багато супутніх. Утопічна футурологія поступилася похмурим апокаліптичним візіям, в тіні яких причаївся ґрімдарк – субжанр «чорніше чорного». Пост- та трансгуманістичні ідеї змушують авторів переосмислювати саме визначення людини, а глобалізація інформаційного простору відкриває нові горизонти роботи над текстами, створюючи поняття інтернет-письменника, не як електронного самовидавця, а як людини, долученої до колективного розуму мережі саме під час творчого процесу.

Що таке посткіберпанк для цивілізації яка вже давно переросла передбачення Гібсона та інших засновників жанру? Як вплинула на жанр Японія – і як нині впливає Китай?Футурологія постіндустріального та постмодерністського суспільства – яка вона: депресивна чи самоіронічна? Які питання актуальні для сучасних фантастів – зокрема українських.

Володимир Кузнєцов – письменник, літературознавець та геймдизайнер. Його новий роман «Закоłот: Невимовні культи», що вийшов у Видавництві Жупанського в січні цього року, створений на перетині наукової фантастики, космічної опери та лавкрафтіанських жахів. Це – книга-головоломка, пазл, який кожен читач може складати як йому заманеться – і від того отримувати свій власний досвід та інсайт.

Вхід вільний.

Адреса: Харків, вул. Сумська, 3 04.02.2020 18:30
Учасники: 1
  • - Володимир Кузнєцов
0
Поділитись
Отримай знижку