Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kharkiv/lektsiya-romana-moskalya-i-tszin-64-kroky-do-shchastya-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Лекція Романа Москаля «І цзін»: 64 кроки до щастя!»

Лекція Романа Москаля «І цзін»: 64 кроки до щастя!»

Книгарня «Є» і відділення Асоціації правників України в Харківській області запрошують на зустріч з Романом Москалем, що відбудеться 23 листопада. Початок – о 18:30.

Талановита людина талановита у всьому! Це підтверджує і член Ради Відділення АПУ в Харківській області, адвокат, партнер юридичної компанії «Шевердін і партнери», незмінний ведучий Літературного клубу Асоціації правників України – Роман Москаль. Його нова (ще не видана) книжка «І цзін»: 64 кроки до щастя!» є продовженням першої праці «І цзін. Правильно міркувати, щоб передбачати. Вступ до іцзінознавства» (видавництво «Акта»).

У майбутній книжці, що задумана як своєрідний підручник з вдосконалення стратегій мислення, дається популярний коментар до всіх 64-х знаків «І цзіну». Такий коментар є свідченням того, що давній китайський Канон, якому більш ніж 3000 років, може звучати по-сучасному і зараз – у вік ґаджетів та Тесла. Для юристів, зокрема, ця праця може бути цікавою з тих міркувань, що допоможе підвищити власну ефективність завдяки виробленню більш успішних стратегій у інтелектуальному протистоянні із опонентами в інтересах своїх клієнтів.

Вхід вільний


Адреса: Харків, вул. Сумська, 3 23.11.2018 18:30
Учасники: 1
  • - Роман Москаль
0
Поділитись
Отримай знижку