Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkharkiv%2Flektsiya-osnovy-smm-stratehiyi-metody-vplyvu-na-povedinku-korystuvachiv-sotsmerezh%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Лекція «Основи smm-стратегії: методи впливу на поведінку користувачів соцмереж»

Лекція «Основи smm-стратегії: методи впливу на поведінку користувачів соцмереж»

Книгарня «Є» запрошує на лекцію Наталії Кузьменко «Основи smm-стратегії: методи впливу на поведінку користувачів соцмереж».

SMM – абревіатура англомовної фрази social media marketing, що описує просування сайтів в соціальних мережах, на форумах, на порталах і так далі. На сьогодні один із найпопулярніших методів роботи з просування бренду.

Ви дізнаєтесь про: просування сайтів в пошукових системах, рекламні інструменти соцмереж, створення правильного контенту для сторінок, як знайти та описати цільову аудиторію, як розробити контент-план та багато інших практичних порад.

Наталія Кузьменко формувала стратегії виходу на ринок нових продуктів та послуг, вела практичну частину SMM. Блогер, займалась SMM та відеопродакшеном в ALL Stars Dance Centre. SMM-менеджер в харківському медіа-виданні «Накіпело», SMM в сервісі он-лайн кредитування MyCredit. Працювала в рекламному агентстві UAA. Наразі працює над сторінкою Харківської школи архітектури.

Телефон: (057) 717 03 99.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик "Український тиждень".

Адреса: Харків, вул. Сумська, 3 26.09.2017 18:30
Учасники: 1
  • - Наталя Кузьменко
0
Поділитись