Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kharkiv/lektsiya-obhovorennya-shcho-take-permakultura-abo-yak-vyrostyty-bezpechnu-yizhu-sered-shumnoho-mista/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Лекція-обговорення «Що таке пермакультура, або Як виростити безпечну їжу серед шумного міста?»

Лекція-обговорення «Що таке пермакультура, або Як виростити безпечну їжу серед шумного міста?»

«Книгарня Є» та ГС «Пермакультура в Україні» запрошують на лекцію-обговорення «Що таке пермакультура або як виростити безпечну їжу серед шумного міста». Захід відбудеться 16 липня. Початок — о 18.00. 

Пермакультура — це навчання в природи. На лекції ви дізнаєтеся, як виникла пермакультура, які принципи лежать в її основі, як вирощувати їжу в населених пунктах і що зробити, щоб це було не лише смачно, але й безпечно, а також про досвід різних країн у цій сфері. Пермакультура дозволяє зробити наше життя більш стійким та продуктивним і організувати наш простір (дім, город, сад, господарство, місто, суспільство) у гармонії з природою та екологічними законами. 

Ірина Казакова — координаторка Мережі пермакультурних центрів, науковиця у сферах аграрної економіки та економіки природокористування, пермакультурна дизайнерка.

ГС «Пермакультура в Україні»—громадське об’єднання, метою якого є захист права жителів України на повноцінне та здорове середовище існування. Спілка організовує сертифікаційні та тематичні курси пермакультурного дизайну, перекладає та розповсюджує відповідну літературу та провадить дизайнерське консультування. 

Вхід вільний


Адреса: Харків, вул. Сумська, 3 16.07.2019 18:00
Учасники: 1
  • - Ірина Казакова
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 9%

Промокод діє до 11:00 21.09.2020

Промокод: YE9

*діє на 99% асортименту

Отримай додаткові -9%