Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kharkiv/kruhlyj-stil-prysvyachenyj-rodynnij-evropi-cheslava-milosha/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Круглий стіл, присвячений «Родинній Європі» Чеслава Мілоша

Книгарня «Є», Польський Інститут у Києві та Посольство Литовської Республіки в Україні запрошують Вас на круглий стіл, присвячений «Родинній Європі» Чеслава Мілоша, що відбудеться 28 травня.

Початок – о 16.00.Круглий стіл відбудеться за підтримки Міжнародного фонду «Відродження»

У круглому столі, присвяченому обговоренню книжки та ідей Чеслава Мілоша, візьмуть участь:

Томас Венцлова – литовський поет, перекладач. Активний учасник дисидентського руху, співзасновник Литовської Гельсінської групи.

Марек Залеський –  критик та історик літератури, співробітник Інституту Літературних Досліджень Польської Академії Наук. Автор книг та статей про сучасну польську літературу, написав книгу: «Замість. Про творчість Чеслава Мілоша».

Мирослав Попович — доктор філософських наук, професор, академік НАНУ. Директор Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України.

Йоанна Зах –  науковий співробітник відділення полоністики Ягеллонського Університету у Кракові. Авторка книги «Мілош та поетика зізнання».

Егідіюс Александравічюс – професор Університету у Каунасі, історик культури  та літературознавець .

Олександр Бойченко – літературознавець, координатор буковинського центру гуманітарних досліджень, співредактор часопису "Потяг-76".

Модератор — Юрко Прохасько, есеїст, перекладач. Співзасновник і викладач Львівського психоаналітичного інституту.

Чеслав Мілош – польський поет, прозаїк, перекладач, есеїст, літературознавець, дипломат, юрист. Лауреат Нобелівської премії з літератури 1980 року.

«Родинна Європа» – один із ключових творів Чеслава Мілоша. Це  біографічне есе, де автор розказує про своє життя та про історію Центрально-Східної Європи. Родинна Європа існує, стверджує Мілош, вона відрізняється від Західної і Східної Європи. Нації Центральної Європи мають право на незалежність, як і решта європейських держав, і це право повинні визнати також великі держави. Проте для створення Родинної Європи потрібно змінити суспільні погляди.***

Адреса книгарні «Є»:

вул. Сумська, 3, ст. м. "Історичний музей".

Вхід вільний.

Генеральний медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».
28.05.2011 16:00 0
Поділитись
Отримай знижку