/news/vitayemo-zi-starym-novym-rokom/
Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kharkiv/khto-taki-tukoni-zustrich-z-ilyustratorkoyu-oksanoyu-buloyu-u-kharkovi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Хто такі Туконі: зустріч з ілюстраторкою Оксаною Булою у Харкові

Хто такі Туконі: зустріч з ілюстраторкою Оксаною Булою у Харкові

Книгарня «Є» і «Видавництво Старого Лева» запрошують на зустріч з ілюстраторкою Оксаною Булою, що відбудеться 9 листопада. Початок – о 19:00.

«Туконі – мешканець лісу» – це книжка-картинка для дітлахів 3-7 років. Вона розповідає про туконі, які живуть у лісі. Одні тримаються поряд зі своїми деревами, інші дбають про звірів або птахів. Хтось стежить за зміною пір року. Всі туконі дуже заклопотані, але це для них не робота. Туконі Мандрівник відомий своїм рюкзаком-жолудем, його легко впізнати. Одного дня він зібрався навідати свого найкращого друга... Хто його найкращий друг і що означає бути мешканцем лісу?

«Про світ туконі я розповідаю малюнками і мені досить складно пояснити їх світ самими лише словами. Недаремно у книжках частина історії є у речення, а частина – у малюнках. Тоді цей світ стає таким, яким його відчуваю я», – розповіла Оксана Була для видання Lviv.com. На зустрічі художниця розкаже про те, як вигадала мешканців лісу – туконі, про що її книжки-картинки та про новорічну книжку з серії, яка наразі готується до друку.

Оксана Була – художниця-ілюстраторка, аторка хендмейд брендів ©Tukoni та ©OOMISEH glass jewelry. Народилася у Львові. Закінчила Львівську національну академію мистецтв за спеціальністю художнє скло. Займається ілюстрацією та дизайном. Учасниця українських і міжнародних виставок. У 2016 році започаткувала серію авторських книжок-картинок про лісових мешканців – «Зубр шукає гніздо» і «Ведмідь не хоче спати». У 2016 році проілюструвала книжку «Хто росте у парку» Катерини Міхаліциної, що увійшла до престижного каталогу в галузі міжнародної дитячої і підліткової книги «Білі круки» («The White Ravens 2016»). Ілюстраторка 2016 року за версією порталу «Барабука».

Вхід вільний


Адреса: Харків, вул. Сумська, 3 08.11.2018 19:00
Учасники: 1
  • - Оксана Була
0
Поділитись

ПОДАРУНОК ДЛЯ СУПЕРЖІНКИ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 04.03.2021

Промокод: KNYGA-30YE

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%