Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kharkiv/dytyacha-subota-pro-henetyku-prezentatsiya-ukrayinskoho-perekladu-knyzhky-odnakovi-chy-rizni-genomik/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча субота про генетику. Презентація українського перекладу книжки «Однакові чи різні? Геноміка»

Дитяча субота про генетику. Презентація українського перекладу книжки «Однакові чи різні? Геноміка»

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують дітей від 10 років і дорослих, які давно хотіли дізнатися про генетику більше, на презентацію пізнавальної книжки «Однакові чи різні? Геноміка», що відбудеться у форматі заняття з генетики 29 червня. Початок — об 11:00. Модератор — Євген Кіося.

Генетика — галузь біології, яка вивчає спадковість та мінливість організмів, зокрема вона пояснює, що у всіх людей спільного і чим ми відрізняємося.

Під час презентації українського перекладу книжки «Однакові чи різні? Геноміка» Євген Кіося розповість про досягнення сучасної генетики: ГМО в сільському господарстві, генетичну інженерію мікроорганізмів задля виготовлення ліків, генетичне тестування, фармакогеноміку та персоналізовану медицину, генну терапію тощо.

Також поговоримо про нові науково-популярні видання з генетики. Можна буде побачити плодових мушок (дрозофіл), на яких було зроблено багато важливих відкриттів у генетиці.

Євген Кіося — старший викладач кафедри генетики й цитології Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна

Вхід вільний


Адреса: Харків, вул. Сумська, 3 29.06.2019 11:00
Учасники: 2
  • - Олена Руда
  • - Євген Кіося (модератор)
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку