Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkharkiv%2Fdytyacha-subota-dlya-ditej-vid-9-rokiv-ihrova-zustrich-nastilni-ihry%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Дитяча субота для дітей від 9 років. Ігрова зустріч «Настільні ігри»

Книгарня «Є» запрошує дітей віком від 9 років на «Настільні ігри» в рамках «Дитячої суботи».

Настільні ігри допомагають підтримувати спілкування з близькими людьми, навчають краще розуміти один одного, а також вони роблять благотворний вплив на розумовий і психічний розвиток дітей. Граючи з дитиною, можна закріпити певні знання, усунути недоліки у вимові, розвинути фантазію, кмітливість, логіку, пам`ять, цілісне і візуально сприйняття, наочно-образне мислення, самостійність. За допомогою настільних ігор розвиваються такі розумові операції як аналіз, синтез, порівняння. Наприклад, дитина вчиться аналізувати послідовність своїх дій.

Більше того, настільні ігри дають дітям можливість вчитися і здобувати на практиці навички, необхідні для успішного навчання в школі. Граючи, діти дізнаються про правила, дотриманні черзі, чесності, переживають почуття перемоги і поразки. На «Дитячій суботі» гратимемо і ігри «Уно», «Сардини», «Ерудит», «Джанга», «Кити», тощо.

Телефон: (057) 717 03 99.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик "Український тиждень".

Адреса: Харків, Вул. Пушкінська, 50/52 02.12.2017 15:00 0
Поділитись