Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kharkiv/dytyacha-subota-dlya-ditej-vid-6-do-11-rokiv-za-motyvamy-knyzhky-elisa-melvina-vulytsya-shyroka/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча субота для дітей від 6 до 11 років за мотивами книжки Еліса Мелвіна «Вулиця широка»

Дитяча субота для дітей від 6 до 11 років за мотивами книжки Еліса Мелвіна «Вулиця широка»

Книгарня «Є» запрошує дітей від 6 до 11 років на читання книжки Еліса Мелвіна «Вулиця широка» (видавництво «Читаріум»)  та майстер-клас із виготовлення макетів будівель разом зі студенткою-архітекторкою Наталією Бугайчук. Захід відбудеться 8 лютого. Початок – об 11:00.

«Вулиця широка» Еліса Мелвіна – це віршована історія про закупи дівчинки Саллі в чудовому перекладі Володимира Чернишенка. Саллі має довгий список: треба купити жовті ружі, шлангу для калюжі, гроно виноградне, ролики доладні, пташку какаду, жерстяну дуду, килим волохатий, чайничок строкатий, запашне тістечко й цукроване сердечко. На кожному аркуші – нова будівля: цукерня, пекарня, порцеляна, антикваріат, дитячий світ, зоокрамничка, овочево-фруктова, для садівників. 

Під час дитячої суботи ми спробуємо відтворити вулицю на якій Саллі робила закупи, виготовляючи картонні макети будівельні, а може,  доповнимо її іншими будиночками. Крім того, Наталя Бугайчук, студентка Харківського коледжу будівництва, архітектури та дизайну, розповість про фах архітектора та про книжки, з яких можна дізнатися про цікаві будівлі й відомих архітекторів.

Участь у заході безкоштовна, але потрібно зареєструватися за посиланням http://bit.ly/2t62ndm або за тел. 098 615 26 23 (Олена).

Вхід вільний.

Адреса: Харків, вул. Сумська, 3 08.02.2020 11:00
Учасники: 2
  • - Олена Руда
  • - Наталія Бугайчук
0
Поділитись
Отримай знижку