Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fkharkiv%2Fdytyacha-subota-dlya-ditej-vid-2-do-7-rokiv-prezentatsiya-balakuchoyi-knyzhky-plansheta%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Дитяча субота для дітей від 2 до 7 років. Презентація «Балакучої книжки-планшета»

Дитяча субота для дітей від 2 до 7 років. Презентація «Балакучої книжки-планшета»

Книгарня «Є» і видавництво «Пегас» запрошують дітей віком від 2 до 7 років на презентацію «Балакучої книжки-планшета» за участю авторки Ольги Братчук. Подія відбудеться 24 листопада. Початок – об 11.00.

До вашої уваги відразу дві інтерактивні книжки: одну можна СЛУХАТИ, в іншій можна МАЛЮВАТИ і ПИСАТИ. Книжки презентуватиме авторка видавництва «Пегас» – Ольга Братчук. Діти послухають цікаві віршики, розгадають багато загадок, навчаться користуватися звуковим планшетом. А ще спробують писати чарівним фломастером! Книжки з планшетом – найефективнiше навчання у формi гри для найменших розумiйок.

Маючи книжки з планшетами, можна читати, слухати й повторювати вiршики та пiснi, розгадувати загадки i вiдповiдати на запитання вiкторин, вивчати лiтери, звуки, числа, фiгури. кольори. А завдяки планшету з абеткою дiти навчаться розрiзняти букви i звуки, вивчать рiзнi логопедичнi вiршики, якi тренуватимуть правильну розмову.

Вхід вільний


Адреса: Харків, вул. Сумська, 3 24.11.2018 11:00
Учасники: 1
  • - Ольга Братчук
0
Поділитись