Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kharkiv/dytyacha-subota-dlya-ditej-6-9-rokiv-interaktyvna-zustrich-yak-zvuchyt-i-movchyt-svit/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча субота для дітей 6-9 років. Інтерактивна зустріч «Як звучить і мовчить світ»

Дитяча субота для дітей 6-9 років. Інтерактивна зустріч «Як звучить і мовчить світ»

Книгарня «Є» запрошує дітей віком 6-9 років на інтерактивну зустріч «Як звучить і мовчить світ» за мотивами книжки Романи Романишин і Андрія Лесіва «Голосно, тихо, пошепки» («Видавництво Старого Лева»).

«Голосно, тихо, пошепки» – пізнавальна книжка-картинка про слух, звук і тишу, про голос і мовчання, про звуки, які ми чуємо і яких не чуємо. Про те як важливо слухати і чути один одного. Ця книга «звучить» багатьма голосами — яскравими кольорами та багатьма цікавими фактами, промовистими візуальними образами. Зануртеся в світ безлічі різних звуків, символічно відтворених на папері, шуму та музики, звуками міста та природи, дізнайтеся, який звук найстаріший у Всесвіті, хто має найкращий слух і який музичний твір є найтихшим. Як спілкуються люди, які не чують і якою важливою в нашому житті є тиша. Читачі познайомляться з головним героями, які проведуть їх сторінка за сторінкою крізь усю книгу.

Будемо разом пізнавати світ звуків, «поджемимо» на ударних інструментах, послухаємо звук гітари, дримби, губної гармоніки та багатьох інших музичних інструментів. Приходьте з дітками, гарантуємо цікаво та корисно проведений час.

Вхід вільний.

Адреса: Харків, вул. Пушкінська, 50/52 10.03.2018 12:00 0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 10%

Промокод діє до 11:00 24.09.2020

Промокод: YE10

*діє на 99% асортименту

Отримай додаткові -10%