Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kharkiv/dytyacha-subota-dlya-ditej-3-6-rokiv-prezentatsiya-knyzhok-seriyi-chytalnya/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча субота для дітей 3-6 років. Презентація книжок серії «Читальня»

Дитяча субота для дітей 3-6 років. Презентація книжок серії «Читальня»

Книгарня «Є» і видавництво «Ранок» запрошує дітей віком 3-6 років та їхніх батьків на інтерактивну презентацію серії дитячих книг «Читальня» за участю керівниці проекту Тані Стус, головної редакторки Галини Ткачук та кураторки проекту Наталії Коваль. Захід відбудеться 11 листопада. Початок – об 11.30.

Дбайлива серія «Читальня» – перша в Україні методично обґрунтована сучасна серія дитячих книг для порівневого читання. Затишний книжковий будинок для читачів-початківців від сучасних українських письменників та ілюстраторів «підлаштується» під читанковий досвід кожної дитини та допоможе сформувати післячитальну роботу. «Читальня» має три рівні – поверхи складності тексту, в залежності від навичок дитини.

Серія розроблена та апробована методистами НЦ «Мала академія наук України», експертами з дитячого читання. Інформаційний партнер – проект підтримки дитячого читання «Барабука». До серії входять книги «Синя коробка», «Драконе, киш!», «Велет нам програє», «Хлопчик і відьма», «Лісовеня сова», «День народження».

Телефон: (057) 717 03 99.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик "Український тиждень".

Адреса: Харків, вул. Пушкінська 50/52 11.11.2017 11:00
Учасники: 3
  • - Татьяна Стус
  • - Галина Ткачук
  • - Наталя Коваль
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку