Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kharkiv/chytannya-knyzhky-kartynky-malenkyj-santa-yoko-maruyamy-ta-vyhotovlennya-rizdvyanykh-lystivok/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Читання книжки-картинки «Маленький Санта» Йоко Маруями та виготовлення різдвяних листівок

Читання книжки-картинки «Маленький Санта» Йоко Маруями та виготовлення різдвяних листівок

У харківській книгарні «Є» триває Адвент. Ми вже читали «Як меллопи Різдво святкували» Томі Унгерера, «Різдво у лісі» Ульфа Старка та «Про Грінча, який украв Різдво» Доктора Сьюза, виготовляли різдвяні вінки на двері, паперові вітражі за мотивами казки Старка, порівнювали книжку про Грінча з анімаційним фільмом. 

А цього разу ми читатимемо книжку-картинку Йоко Маруями «Маленький Санта» (ВСЛ) та виготовлятимемо різдвяні листівки на подарунок друзям і родичам. Захід відбудеться 21 грудня. Час можна обрати: початок – або об 11:00, або о 16:00.

«Маленький Санта» – зворушлива книжка-картинка японської ілюстраторки Йоко Маруями, яку вона створила у мандрах Скандинавією – розповідає про подарунки й дари, добре серце та неймовірні бажання, що справджуються в різдвяний час. Понад усе на світі маленький Санта мріє хоч раз зустріти Різдво зі своїм татом — Санта Клаусом. Але щороку татусь страшенно заклопотаний: стільки подарунків потрібно роздати дітям за ніч, до стількох осель навідатися! Невже й цьогоріч Санта-молодший сидітиме вдома сам-один?..

Вхід – за попередньою реєстрацією: http://bit.ly/38puhRq або 098 615 26 23 (Олена).

Вхід вільний.

Адреса: Харків, вул. Сумська, 3 21.12.2019 16:00
Учасники: 1
  • - Олена Руда
0
Поділитись
Отримай знижку