Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/kharkiv/chaj-na-pidvechirok-prezentatsiya-kulinarnykh-knyh-pochatku-xx-st/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
«Чай на підвечірок»: презентація кулінарних книг початку XX ст.

«Чай на підвечірок»: презентація кулінарних книг початку XX ст.

«Книгарня Є» спільно з видавництвом «Богуславкнига» запрошує на презентацію кулінарних книг початку XX ст. серії «Авторська кухня українська»: «Домашна кухня. Як варити і печи» Леонтини Лучаківської (Львів, 1910) та «Нова кухня вітамінова» Осипи Заклинської (Львів, 1928).

Що готували галицькі господині 100 років тому? Руляда з гуски, пулярда з сарделевим сосом, мортаделя, салата швайцарська, цитринова зупка, клюсочки карльсбадські, шодо мигдалеве, француські рурки з кремом, суфлєт малиновий на тісті міґдаловім, лєґуміна цитринова, суфлєт з морелів, маренґи зі сметаною, крем з мараскіно, зульц в рожі і бабочка цісарська до кави. А ще: прецлики, штанглики, струцлики, рогальчики, обарінки… «Робіть все, щоби гостеви було в нас приємно» – радила Осипа Заклинська.

Книги написані з використанням правопису, що побутував в Західній Україні на початку ХХ ст. – «Желехівки». Галицька говірка занурить вас в неповторну атмосферу старого Львова. А ще ми розкажемо про авторок видань – Леонтину Лучаківську та Осипу Заклинську, які мріяли вдосконалити українську кухню. Їх поради щодо особливостей приготування страв, культури їх подачі, секрети гостинності і товариських відносин яскраві і актуальні водночас. На презентації відбудеться акварельна автограф-сесія ілюстраторки книги «Нова кухня вітамінова» Валентини Ареп’єпої.

Вхід вільний.

Адреса: Харків, вул. Сумська, 3 03.03.2018 16:00
Учасники: 1
  • - Валентина Ареп’єпа
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку