Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ivano-frankivsk/zustrich-iz-zhurnalistamy-trk-karpaty-na-temu-suspilne-movlennya-v-ukrayini-misiya-i-standarty/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Зустріч із журналістами ТРК «Карпати» на тему «Суспільне мовлення в Україні: місія і стандарти»

Зустріч із журналістами ТРК «Карпати» на тему «Суспільне мовлення в Україні: місія і стандарти»

Книгарня «Є» запрошує на зустріч із журналістами ТРК «Карпати» на тему «Суспільне мовлення в Україні: місія і стандарти».

ТРК «Карпати» поєднує традицію класичної журналістики, сучасні стандарти медіа та об’єктивність інформації. Компанія працює над радіо- й телепродуктами, виготовляє новини, репортажі, передачі з Івано-Франківської області і поза нею. Унікальна інформація в різних рубриках — політика, економіка, культура, спорт, здоров'я, освіта та ще багато іншого. ТРК «Карпати» сьогодні налічує 24,5 тисяч точок проводового радіо, FM-радіо з покриттям у більше ніж у 10-тьох районах області, а також телебачення з розповсюдженням у багатоканальній мережі MX-5 та частково кабельного телеефіру.

На зустрічі налагоджуватимемо громадський діалог задля зміцнення суспільної довіри. Цінностями ТРК «Карпати» як представника Суспільного мовлення в регіоні є незалежність, рівновага, відкритість, просвітництво.

Тел.: (094) 928-31-41.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик "Український тиждень".

Адреса: Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 31 15.11.2017 18:00
Учасники: 4
  • - Галина Держипільська
  • - Олена Нечвідова
  • - Юрій Надольський
  • - Михайло Качанський
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримай знижку