Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fivano-frankivsk%2Fzakryttya-vystavky-polska-shkola-plakata-ta-yiyi-poslidovnyky%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Закриття виставки «Польська школа плаката та її послідовники»

Культурно-мистецький центр «Є» запрошує Вас на закриття виставки «Польська школа плаката та її послідовники», яка експонується з 22 серпня.Захід відбудеться 30 вересня.



Початок – о 18:00.



До експозиції виставки «Польська школа плаката та її послідовники» включено 33 оригінальні плакати на теми кіно, театру, загальної культури, що були створені у 1968-2007 рр. Авторами представлених робіт є видатні майстри польського плаката Роман Цеслевич, Ян Лєніца, Ян Млодоженєц, Анджей Понґовський, Стасис Ейдригевичус, Генрик Томашевський, Вальдемар Свєжи, Францішек Старовєйський та послідовники класичної традиції - Вєслав Вакульський і Віктор Садовський.



Найгучніший розголос Польська Школа Плаката  мала у 1950-1960-ті роки. Художники, що стояли біля витоків цього мистецького явища, по-новаторськи ввели до плаката засоби живопису - активну барвисту пляму та вільне формування мистецького образу. Плакат не лише містив текстову інформацію, а й візуально коментував зміст тексту за допомогою художньої метафори, символу чи алегорії. Найголовнішими ознаками Польської Школи Плаката є лапідарність, стриманість форми, іронія та оригінальна типографіка.



Відгуки про виставку: «Дуже цікава і пізнавальна виставка», «На таке варто дивитися!», «Вражений фантазією митців художнього плакату».



***

Адреса КМЦ «Є»:

вул. Незалежності, 31.

Вхід вільний.


Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».
30.09.2011 18:00 0
Поділитись