Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ivano-frankivsk/vidkryttya-vystavky-romana-bonchuka/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Відкриття виставки Романа Бончука

Культурно-мистецький центр «Є» запрошує  Вас на  відкриття виставки Романа Бончука «АРТІФІШЛАЙФ», яке відбудеться 14 червня.Початок - о 18.00.Американські вчені заклопотані створенням штучного життя, штучної клітини, штучної людини - SYNTHETIC GENOMICS - такі хлопці як "Вентер та колеги" або ж Крейг Вентер та його молода команда. Хлопаки непогано заробляють... вони молодці. Ну це американці, а на Україні Марія Приймаченко створила ще давніше не просто клітину-клон на кшталт якоїсь суррогатреплікатдуплікат плазми, а цілий світ, цілу землю із квітами, тваринами, деревами, людьми  і найголовніше душею. Тобто мисткиня змогла синтезувати душу... українську душу надзвичайно прекрасну та унікальну.

Є шалене бажання спробувати за допомогою мистецьких спецій створити чи зреалізувати программу - змалювати те, що би вийшло, якщо би представники вищезгаданого GENOMICSa "оживили" чи клонували весь цей прекрасний світ із його жителями, що живе в "2"-вимірному просторі картин М.Приймаченко.

Доречі екслюзивом проекту є скульптура "бактерії", яка вводиться в клітину для отримання репліканту. Бактерія буде "гуляти" галерейним простором.***

Адреса КМЦ «Є»:

вул. Незалежності, 31.

Вхід вільний.


Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».
14.06.2011 18:00 0
Поділитись
Отримай знижку