Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ivano-frankivsk/vid-skovorody-do-osho-prezentatsiya-vydavnytstva-terra-incognita/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Від Сковороди до Ошо: презентація видавництва «Terra Incognita»

Від Сковороди до Ошо: презентація видавництва «Terra Incognita»

Книгарня «Є» запрошуює на розмову «Від Сковороди до Ошо: презентація видавництва «Terra Incognita», яка відбудеться у суботу, 11 листопада.

Львівське видавництво «Terra Incognita» з’явилося на українському книговидавничому ринку лише кілька місяців тому, однак завдяки своїм чудовим перекладам світових бестселерів вже встигло знайти чимало вдячних читачів по всій Україні.

Нарешті у мудреців усього світу з’явився шанс заговорити українською. 

Видавництво «Terra Incognita» – перше українське спеціалізоване видавництво езотеричної, філософської, психологічної та мотиваційної літератури – має за мету дати українським читачам перлини світової мудрості їхньою рідною мовою, а також знайти і відкрити світові власних вітчизняних Бернара Вербера, Екгарта Толле, Ошо чи Ронду Берн. Засновники новоствореного видавництва – Юрій Чопик (у минулому – співзасновник «Видавництва Старого Лева», гітарист гурту «Мертвий Півень») та Ярина Винницька (перекладачка, журналістка, блогерка, авторка проекту «Ковчег "Україна"» та «Скриня. Речі Сили»).

Книги видавництва промовляють не тільки і не стільки до розуму, скільки до глибинної, внутрішньої, первозданної мудрості людини – «розуму серця». Тому, попри видиму «розумність» та інтелектуальність, ці книги «НЕ-розумні» – адже лише серце здатне по-справжньому розуміти їхню мову і насолоджуватися нею.

Тел.: (094) 928-31-41.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик "Український тиждень".

Адреса: Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 31 11.11.2017 15:00
Учасники: 1
  • - Тарас Прохасько
0
Поділитись

ЩАСЛИВІ ГОДИНИ!

Знижка -25% на ВСЕ

Тільки 4 години до 15:00 27.10.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту

Отримай знижку 25%