Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ivano-frankivsk/tvorcha-zustrich-iz-pysmennytseyu-oksanoyu-kuziv-ta-prezentatsiya-yiyi-novykh-knyzhok-/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Творча зустріч із письменницею Оксаною Кузів та презентація її нових книжок

Творча зустріч із письменницею Оксаною Кузів та презентація її нових книжок

Книгарня «Є» і видавництво «Піраміда» запрошують на творчу зустріч із письменницею Оксаною Кузів та презентацію її нових книжок «Собача любов» та «Задивлена в небо», що відбудеться 16 жовтня. Початок – о 18:00.

«Задивлена в небо»:

Інколи мені здається, що я – малесенька дівчинка у величезній аудиторії, і хоча Лектора не бачу, та чітко чую Його голос, і беру до рук папір та ручку… О ні, я не приписую собі якогось особливого дару чи таланту, а завжди всім кажу, що насправді не пишу, а записую лише те, що надиктовує мені Незримий Лектор, котрий і править усім цим балом під йменням «ПОЕЗІЯ». Ба! То навіть не вірші, а ,напевно, стан душі Великого Оратора, котрому я одвічна раба… Спасибі, що маю можливість чути!..

«Собача любов»:

Дивна штука – ота любов!.. Сьогодні від неї, здається, полетиш – Бога з-за хмар уздриш, завтра ж – шурнеш у прірву: глибоко-глибоко, куди ще жодна нога ні-ні… А люди?.. А люди – вони всюди однакові, їм лиш поживу до рота кинь – все пережують, перемелять, перетруть… навіть найсвятіше – чужу любов – і ту не пошкодують, бо надто вона вже із вигляду солодка, надто принадна, аби її не надкусити, і навіть оця – собача…

Вхід вільний.

Адреса: Івано-Франківськ, Вул. Незалежності, 31 16.10.2018 18:00
Учасники: 1
  • - Оксана Кузів
0
Поділитись