Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ivano-frankivsk/rozmova-tema-psykholohichnoyi-kryzy-suchasnoyi-lyudyny-v-prozi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Розмова «Тема психологічної кризи  сучасної людини в прозі»

Розмова «Тема психологічної кризи сучасної людини в прозі»

Книгарня «Є» та «Видавництво Анетти Антоненко» запрошують на розмову «Тема психологічної кризи сучасної людини в прозі» за участі Ігоря Астапенка. Захід відбудеться 20 травня. Початок – о 18.00.

«Чаполоч» – дебютний роман автора. Нічого схожого на цей текст досі не було в сучасній українській літературі. Ритм, стиль, шал із тонкими алюзіями на класиків, грою сенсів і підтекстів. Роман – виклик традиційним канонам художньої прози, поетичний бунт проти жанрових умовностей літератури. Головний герой, самотній філософ, живе у герметичному світі, в якому ховається від важкої реальності, долаючи ілюзії нестримної молодості в пошуках краси і смаку до життя, які втратив. Мов маленький будда із гетто «Школи для дурнів» дорослий чоловік намагається осягнути те, що бачить і боїться побачити під час глибокої психологічної кризи. І повернути втрачене – непідробну дитячу радість, первісну чуттєвість, голос трави, знання мови дерев, птахів і звірів, справжню повноту буття. Та чи не станеш ти сам звіром у дикому лісі людей? Глибоко метафорична притча про одвічну людську самотність, вразливість і жагу пізнати те, від чого втрачають людське, але здобувають силу, що існує понад людьми і їхнім світом. Світом без любові.

Ігор Астапенко - український письменник, перекладач, організатор масштабних літературних проектів, лауреат низки літературних премій. Народився 16 березня 1992 року в місті Біла Церква. Нині мешкає в Києві. У 2015 році закінчив Інститут філології Київського національного університету імені Шевченка, а в 2018-ому – захистив кандидатську дисертацію в Інституті літератури ім. Шевченка НАН України. 

Автор поетичних збірок: «Щільник» (2015), «Лихотомія» (2016), «Шампанське-пиво-шампанське» (2018). Окремі тексти перекладені італійською, російською, білоруською, англійською, польською, грузинською, румунською, чеською мовами.

Вхід вільний.

Адреса: Івано-Франківськ, Вул. Незалежності, 31 20.05.2019 18:30
Учасники: 1
  • - Ігор Астапенко
0
Поділитись
Отримай знижку