Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ivano-frankivsk/rozmova-perevidkryvayuchy-yustejna-gordera-vid-svitu-sofiyi-do-rizdvyanoyi-misteriyi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Розмова «Перевідкриваючи Юстейна Ґордера: від «Світу Софії» до «Різдвяної містерії»

Розмова «Перевідкриваючи Юстейна Ґордера: від «Світу Софії» до «Різдвяної містерії»

Книгарня «Є» та видавництво «Літопис» запрошують на розмову «Перевідкриваючи Юстейна Ґордера: від ''Світу Софії'' до ''Різдвяної містерії''» за участю Михайла Комарницького, Романа Оксенюка та Уляни Лущ. Захід відбудеться 6 березня. Початок – о 18:00.

«Світ Софії» – це роман про історію філософії. Головна героїня – чотирнадцятирічна дівчинка Софія знаходить у поштовій скриньці листа від загадкового філософа, в якому лише два запитання «Хто ти?» і «Звідки взявся світ?». Саме ці питання завжди цікавили людство. З них і почалася мандрівка дівчинки у світ філософії. Книжка «Світ Софії» витримала декілька десятків перевидань у Норвегії, перекладена в 63 країнах світу, в тому числі в США та Японії. Роман Юстейна Ґордера – світовий бестселер: найбільшим успіхом користується в Німеччині, Франції, Іспанії, Канаді та Польщі.

«Різдвяна містерія» - це розповідь у формі передріздвяного календаря, що дає змогу читачам разом із хлопчиком Йоакимом прожити і пережити знову біблійну історію за допомогою магічної мандрівки крізь час і простір у Вифлеєм. Для сімейного читання.

Юстейн Ґордер (норв. Jostein Gaarder; нар. 8 серпня 1952, Осло, Норвегія) — норвезький письменник, автор прозових фантастичних та філософських творів для дітей та молоді, популяризатор філософії.

Вхід вільний.

Адреса: Івано-Франківськ, Вул. Незалежності, 31 06.03.2019 18:00
Учасники: 3
  • - Михайло Комарницький
  • - Уляна Лущ
  • - Роман Оксенюк
Дивитись усі
0
Поділитись

КІБЕРТИЖДЕНЬ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 18:00 05.12.2020

Промокод: CYBER

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%