Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ivano-frankivsk/prezentatsiyu-proektu-taras-melnychuk-virtualnyj-muzej-arkhiv-u-ivano-frankivsku/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентацію проекту «Тарас Мельничук. Віртуальний музей-архів» у Івано-Франківську

Презентацію проекту «Тарас Мельничук. Віртуальний музей-архів» у Івано-Франківську

Книгарня «Є» та видавництво Discursus за підтримки Українського культурного фонду запрошують на презентацію проекту «Тарас Мельничук. Віртуальний музей-архів», що відбудеться 14 листопада за участю розробників сайту, письменника і видавця Василя Карп’юка, а також письменника і літературознавця Мирослава Лаюка. Початок – о 18:00.

Тарас Мельничук (1938-1995) – поет, якого називають Князем Роси, один з найоригінальніших, найгеніальніших і найтрагічніших митців ІІ половини ХХ століття, один із перших, хто під час радянських репресій 70-х був ув’язнений «за вірші». Віртуальний музей-архів Тараса Мельничука – новий підхід до збереження та популяризації спадщини поета. Сайт представляє Тараса Мельничука через факти із його життя, твори й дискурси, з ним пов’язані. Зокрема, тут є відповідь на питання, чому поет не міг писати у розграфлених зошитах, як двічі потрапив у тюрму і яким парадоксальним чином у його творчості поєднується ніжність та жорстока реальність радянських буднів.

У рамках проекту так само будуть представлені розшифровані рукописи віршів Тараса Мельничука, які мають детективну історію і які нещодавно були знайдені й скоро стануть книжкою.

Вхід вільний.

Адреса: Івано-Франківськ, Вул. Незалежності, 31 14.11.2018 18:00
Учасники: 2
  • - Василь Карп’юк
  • - Мирослав Лаюк
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку