Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ivano-frankivsk/prezentatsiya-zbirky-vijskovykh-opovidan-vlada-sorda-bezodnya-v-ivano-frankivsku/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація збірки військових оповідань Влада Сорда «Безодня» в Івано-Франківську

Презентація збірки військових оповідань Влада Сорда «Безодня» в Івано-Франківську

Книгарня «Є» та видавництво «Дім Химер» запрошують на презентацію збірки військових оповідань Влада Сорда «Безодня» за участю автора, що відбудеться 11 грудня. Початок – о 18:30. Модератор – Остап Українець.

«Безодня» — це збірка неймовірних і водночас на диво чесних історій, привезених автором з війни, побаченої на власні очі й прожитої впродовж чотирьох років у польових окопах, на закинутій шахті, у лісах, що повсякчас прострілюються. Тут немає героїзації «своїх» чи демонізації «чужих», це просто війна, котра випала на долю нашому поколінню. А війна не добирає слів та не шкодує куль, війна триває, як і кожна з цих історій, що, проростаючи з реальності, набувають химерних метафізичних сенсів у подобі Чорного Бога й первісного жаху, який завжди чатує на нас поза межами часу й простору.

Влад Сорд — поет, прозаїк та ветеран бойових дій, який з перших днів війни чотири роки поспіль захищав Україну на східному кордоні під позивним «Змій». За походженням на чверть норвежець — з дитинства носить довге волосся як данину предкам-вікінгам. Автор поетичних книг «Трансгрес(і)я», «+++» (Три плюси») та збірки військово-містичних оповідань «Безодня», що цьогоріч увійшла до довгого списку Книги року ВВС. Фіналіст Міжнародної літературної премії ім. О. Ульяненка, співзасновник і художній редактор видавництва «Дім Химер».

Вхід вільний.

Адреса: Івано-Франківськ, Вул. Незалежності, 31 11.12.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Влад Сорд
  • - Остап Українець (модератор)
0
Поділитись

ШАЛЕНА НІЧ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 01.03.2021

Промокод: KNYGA-30YE

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%