Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ivano-frankivsk/prezentatsiya-romanu-vasylya-tybelya-burshtyn-u-ivano-frankivsku/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація роману Василя Тибеля «Бурштин» у Івано-Франківську

Презентація роману Василя Тибеля «Бурштин» у Івано-Франківську

Книгарня «Є» і видавництво «Фабула» запрошують на презентацію роману Василя Тибеля «Бурштин», що відбудеться 21 грудня за участю автора. Початок – о 18.00.

Чому відбувається бурштинова лихоманка на заході України? Які надприродні сили задіяні у цьому кривавому бізнесі? Та що, окрім наживи, штовхає людей до нелегального видобутку «сонячного каменя»? Що залишиться у чистому залишку ,якщо відкинути від цього явища політику та гроші? У книжці «Бурштин» Василь Тибель шукає відповіді на ці та інші «бурштинові» питання і приходить неочікуваного висновку...

Захопливий роман, відзначений премією міжнародного конкурсу «Коронація слова» (2018), – чи не найперша в українській літературі спроба поглянути на бурштинову проблему на Поліссі в людському, а не політичному вимірі. Бурштин – це віртуозно збудований сюжет, що обертається навколо «сонячного каменя», органічне використання народної демонології та відчутний зв’язок із наївним мистецтвом. У книзі йдеться про те, як ця лихоманка впливає на людей, як матері забувають про дітей, чоловіки – про дружин, і всі забувають про людське у собі, підгодовуючи своїх внутрішніх демонів. Автор вважає, що без містики тут не обійшлося та розповідає про стародавніх українських духів, які мешкають у лісах і понині та ваблять людей «сонячним каменем» та затягують у свої тенета... Але є у книзі і жорстока реальність. Продажні копи, небезпечна мафія і звичайні чоловіки на грані – у пошуках кращої долі й легкої копійки…. Здається, дійсність дає тріщину, і на волю рветься дещо набагато страшніше й небезпечніше за людські вади та гріхи. Автор є мешканцем міста Рівне, в якому знаходиться епіцентр бурштинової лихоманки, тому він, як ніхто інший знається на проблемі.

Вхід вільний.

Адреса: Івано-Франківськ, Вул. Незалежності, 31 21.12.2018 18:00
Учасники: 1
  • - Василь Тибель
0
Поділитись

Страшна знижка до Halloween!

Знижка -25% на ВСЕ

Промокод діє до 18:00 31.10.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку -25%