Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ivano-frankivsk/prezentatsiya-romanu-roksolany-somy-svity-sumizhni-u-ivano-frankivsku/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація роману Роксолани Сьоми «Світи суміжні» у Івано-Франківську

Презентація роману Роксолани Сьоми «Світи суміжні» у Івано-Франківську

Книгарня «Є» та видавництво «Легенда» запрошують на презентацію роману Роксолани Сьоми «Світи суміжні», що відбудеться 31 жовтня за участю авторки. Початок – о 18:30. Модераторка – Марія Ткачівська.

Казимира, практичний психолог, часто переїздить із міста до міста через специфіку роботи чоловіка. З паранормальними явищами вона подеколи стикалася й мешкаючи за попередніми адресами. Одначе там не ставалося чогось небезпечного. І лише переселення до галицького містечка Ж., куди Михайла направляють відроджувати алебастрові промисли, замалим не обертається для них загибеллю доньки. Іноді доводиться заплатити велику ціну, аби зрозуміти, що минуле й сучасність мають куди більше спільних таємниць, аніж бачиться на перший погляд.

Письменник Тарас Прохасько про цю книжку: «Зацікавлені містикою і парапсихологією можуть прочитати «Світи суміжні» як вишукану жанрову історію. Любителі старожитностей — як граціозне дослідження минулого. Але справжнім відкриттям Роксолани Сьоми є припущення, що на наших землях усе таємниче походить із минулого настільки, наскільки містичною є наша історія. І часи тут є такими самими суміжними, як світи».

Роксолана Сьома – письменниця, журналістка, редакторка. Авторка романів «Вакації у Танґермюнде» (2012) та «Голова» (2016). Лауреатка літературного конкурсу видавництва «Смолоскип» (2010), Всеукраїнської літературної премії імені Олександри Кравченко (Девіль) (2013), премії «Дебют року-2012» від книжкового порталу «Друг читача». Мешкає в Києві.

Вхід вільний.

Адреса: Івано-Франківськ, Вул. Незалежності, 31 31.10.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Роксолана Сьома
  • - Марія Ткачівська (модератор)
0
Поділитись

ЧОРНА П'ЯТНИЦЯ!

Знижка -15% на ВСЕ

Діє до 10:00 27.11.2020

Промокод: YE15

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 15%