Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ivano-frankivsk/prezentatsiya-poetychnoyi-zbirky-oleksandry-gontar-zhery-zemlyu-v-ivano-frankivsku/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація поетичної збірки Олександри Гонтар «Жери землю» в Івано-Франківську

Презентація поетичної збірки Олександри Гонтар «Жери землю» в Івано-Франківську

Книгарня «Є» та видавництво «Люта справа» запрошують на презентацію поетичної збірки Олександри Гонтар «Жери землю», що відбудеться 23 грудня за участю авторки. Початок – о 18:30.

Поетка, журналістка, вчителька початкових класів, співведуча та сценаристка у програмі #@)??$0 з Майклом Щуром (Телебачення Торонто). Невдало розпочинала свій гумористично-творчий шлях як стендап-комедіантка. У 13 років їла землю заради гурту Quest Pistols і завдяки йому почала боротися з гламуром і писати вірші. Тричі не вступила до театрального, але з першого разу — до педагогічного. Мріє працювати сомельє в АТБ. Про все інше дізнаєтеся, прочитавши її першу збірку поезій.

«Іще донедавна говорити те і так, що і як говорить Олександра, навіть в андеграунді наважувалися тільки чоловіки. Отже, якщо це і є жіноча поезія, то андеграундна і нова, а суть її в тому, що поетеса своєю сміливістю, свободою, прямотою більше нічим не відрізняється від поета, окрім власне статі. Цю свіжозавойовану жіночу рівність можна тільки вітати, з часом усі до неї звикнуть, але поки що вона епатує, шокує, провокує, інтригує, збуджує, захоплює, тобто робить поезію набагато яскравішою й цікавішою», — пише у передмові шанований Юрко Позаяк.

Вхід вільний.

Адреса: Івано-Франківськ, Вул. Незалежності, 31 23.12.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Олександра Гонтар
  • - Андрій Гончарук
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 09:00 13.05.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%