Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ivano-frankivsk/prezentatsiya-novoyi-knyzhky-seriyi-koty-voyaky-v-ivano-frankivsku/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація нової книжки серії «Коти-вояки» в Івано-Франківську

Презентація нової книжки серії «Коти-вояки» в Івано-Франківську

Книгарня «Є» та видавництво «АССА» запрошують на презентацію нової книжки серії «Коти-вояки» та зустріч із перекладачами Остапом Українцем та Катериною Дудкою. Захід відбудеться 7 березня. Початок – о 18:00.

Третя книга другого циклу «Нове пророцтво» серії світового бестселера «Коти-вояки». Повернувшись до лісу, обрані коти мають переконати Клани об’єднатись і вирушити на пошуки нової домівки. Але як це зробити, якщо ніхто не знає, куди саме треба йти і що чекає попереду? Хіба повірять досвідчені провідники словам юних котів і борсучихи? Небезпека вже зовсім поруч, і у знесилених, голодних Кланів обмаль часу. А Зореклан чомусь мовчить і не дає їм більше жодного знаку…!  

«Коти-вояки» (англ. Warriors) – серія пригодницьких романів-фентезі для дітей та підлітків. Створена в 2001 р. британськими письменницями під загальним псевдонімом Ерін Гантер.

Оригінальна серія складається з майже 40 книг. Серія розділена на п’ять циклів, в кожному з яких по шість книг, плюс окремі книги-путівники та комікси в стилі «манга». Книжки серії видаються в Англії, США, Німеччині, Франції, Іспанії, Італії, Польщі, Чехії, Росії, Японії, Китаї… – понад 30 000 000 читачів й фанів у всьому світі!

Вхід вільний.

Адреса: Івано-Франківськ, Вул. Незалежності, 31 07.03.2019 18:00
Учасники: 2
  • - Остап Українець
  • - Катерина Дудка
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 11:00 09.05.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%