Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ivano-frankivsk/prezentatsiya-novoho-romanu-mariyi-tkachivskoyi-golos-perepilky-u-ivano-frankivsku/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація нового роману Марії Ткачівської «Голос перепілки» у Івано-Франківську

Презентація нового роману Марії Ткачівської «Голос перепілки» у Івано-Франківську

Книгарня «Є» і видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» запрошують на презентацію нового роману Марії Ткачівської «Голос перепілки», яка відбудеться 7 червня за участю авторки.

Колись давно Борис звабив скромну сільську дівчину Стефу і відмовився від свого сина Мартина. Стефа та її малюк були приречені на голод і злидні. Тяжкі часи спіткали й самого Бориса – під час війни він опинився на чужині, в Німеччині. Там він зустрів землячку Ганну, яка до безтями закохалася в нього. Але доля розвела їх: Борис згодом повернувся до рідного села, став заможним господарем, а Ганна була змушена виживати з малою донькою на руках… Тим часом підростав Мартин. Він присягнувся ніколи й нічого не просити в батька, який викреслив їх із матір’ю зі свого життя. Та доля сплітається химерним візерунком: Мартин прагне одружитися з пасербицею свого батька – Марією…

Марія Ткачівська – українська поетеса, письменниця, перекладач та педагог. Лауреатка премій імені Івана Франка, премії імені В. Стефаника та літературного конкурсу «Коронація слова».

Вхід вільний.

Адреса: Івано-Франківськ, Вул. Незалежності, 31 07.06.2018 18:30
Учасники: 1
  • - Марія Ткачівська
0
Поділитись
Отримай знижку