Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ivano-frankivsk/prezentatsiya-novoho-romanu-dary-kornij-suzir-ya-div-u-ivano-frankivsku/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація нового роману Дари Корній «Сузір’я Дів» у Івано-Франківську

Презентація нового роману Дари Корній «Сузір’я Дів» у Івано-Франківську

Книгарня «Є» спільно з видавництвом «Vivat» запрошує на презентацію нового роману Дари Корній «Сузір’я дів», яка відбудеться 31 травня за участю авторки.

Є таке сузір’я, в якому кожна жінка від народження має свою зорю. Є така й у Василини – представниці давнього шляхетного роду Коморовських. Мабуть, ця зоря й оберігає дівчину в складні моменти. А може, її захист – то старовинний оберіг, подарований бабусею Терезою? Чи то сама бабуся, яка душею-зіркою-птахою прилинула до онучки, щоб уберегти її від чогось лихого? «Сузір’я Дів» – то плетиво жіночих доль, пов’язаних давнім амулетом, фатальним прокляттям і родинною історією, яка рясно скроплена моторошними таємницями, лукавими інтригами, безневинною кров’ю, підступними зрадами, безоглядною самопожертвою, справжнім коханням, що густим шлейфом тягнеться за Василиною від XVІІІ століття і до наших днів. 

Дара Корній – українська сучасна письменниця. Володарка відзнаки «Золотий письменник України» (2016 рік). Пише і для дітей, і для дорослих. Сумарний наклад її творів – біля 200 тис. примірників. Працює в жанрі соціально-побутової прози та в жанрі міського фентезі, гармонійно вплітаючи в сучасний світ елементи слов’янської дохристиянської міфології, майстерно використовуючи народні казки, легенди, обряди.

Вхід вільний.

Адреса: Івано-Франківськ, Вул. Незалежності, 31 31.05.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Дара Корній
  • - Ольга Деркачова (модераторка)
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 16:00 12.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%