Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ivano-frankivsk/prezentatsiya-knyzhok-ihora-silivry-tsepelin-do-kyyeva-kraj-ta-arkhipelah/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжок Ігора Сіліври «Цепелін до Києва», «Край» та «Архіпелаг»

Презентація книжок Ігора Сіліври «Цепелін до Києва», «Край» та «Архіпелаг»

Книгарня «Є» та видавництво «Темпора» запрошують на презентацію книжок Ігора Сіліври «Цепелін до Києва», «Край» та «Архіпелаг», яка відбудеться у п’ятницю, 27 жовтня за участю автора в рамках Фестивалю фентезі «Брама».

Цикл романів Ігоря Сіліври – один з перших проявів стімпанку в українській літературі. «Цепелін до Києва» описує світ, де електрику сприймають як шарлатанство та лженауку. Світ, де в Києві замість метро – монорейковий транспорт, у небі панують велети-цепеліни, а розрахунки виконують механічні обчислювачі. Два детективи розслідують таємничі події, що починаються випадковою зустріччю з померлим колегою, а закінчуються дослідженнями загадкових артефактів. Алгоритміст із Чернівців робить неймовірне відкриття: невідома сила контролює розвиток людства. Розслідування, відкриття та романтичні стосунки переплітаються в захопливу історію альтернативного світу.

Ігор Сілівра – український письменник фантаст. Публікувався у журналі «УФО», «Азимут», «Дніпро» та збірниках «Фантастика UA» (2011), «Нова фантастична проза». Переможець конкурсу «Днів Фантастики у Києві» (2011), удостоївся грамоти із автографом Анджея Сапковського. Постійний учасник та кількаразовий переможець конкурсів «Зоряна Фортеця» та «Азимут». На Першій Всеукраїнській літературній премії ім. Олександри Кравченко (Девіль) роман «Цепелін до Києва» здобув другу премію та особливу відзнаку: диплом за відродження жанру наукової фантастики та майстерне відображення високоморальних молодіжних образів в сучасній українській літературі. Призер 36-го європейського конвенту наукової фантастики «EuroCon 2014» (Дублін, Ірландія) як кращий дебютант від України.

Тел.: (094) 928-31-41.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик "Український тиждень".

Адреса: Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 31 27.10.2017 18:30
Учасники: 1
  • - Ігор Сілівра
0
Поділитись
Отримай знижку