Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ivano-frankivsk/prezentatsiya-knyzhok-galyny-petrosanyak-ne-zavazhaj-meni-ryatuvaty-svit-ta-rizdvyanyj-yanhol-v-ivan/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжок Галини Петросаняк «Не заважай мені рятувати світ» та «Різдвяний янгол» в Івано-Франківську

Презентація книжок Галини Петросаняк «Не заважай мені рятувати світ» та «Різдвяний янгол» в Івано-Франківську

Книгарня «Є» та видавництво «Discursus» запрошують на презентацію книжок Галини Петросаняк «Не заважай мені рятувати світ» та «Різдвяний янгол», що відбудеться 24 грудня за участю авторки. Початок – о 18:30. Модераторка – Марія Микицей.

«Різдвяний янгол» - ці історії переносять у Карпати і в Різдво, як машина щастя. Адже саме там щастя було найоднозначнішим —  у карпатському дитинстві Ярослави Терлецької і Галини Петросаняк. Тут органічно сплітаються казкові сюжети, гуцульський дух і старовинні коляди.  Ця книжка зігріє душу і дітей, і дорослих.

«Не заважай мені рятувати світ» — це низка художніх рефлексій довкола важливих суспільних проблем. В оповіданнях ідеться про відгомін минулих і зовсім свіжих історичних травм у житті різних людей, про реакцію на зміну гендерних взаємовідносин, про пошуки Бога в хаосі свободи. Герої відчайдушно шукають любові й гармонії, кожен на свій лад намагаючись врятувати власний світ.

Галина Петросаняк вміє і любить зупиняти час. Вона може легко відволікти вас від вашої реальності і занурити в реальність персонажів її оповідань, в реальність драматичну і, можливо, схожу на ваш власний досвід. Це, звичайно, якщо ви, як і герої оповідань цієї збірки, теж доходили до самого краю життя і зупинялись перед прірвою.

Вхід вільний.

Адреса: Івано-Франківськ, Вул. Незалежності, 31 24.12.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Галина Петросаняк
  • - Марія Микицей (модераторка)
0
Поділитись

Шалені вихідні!

Знижка -25% на ВСЕ

Промокод діє до 11:00 26.10.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку -25%