Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ivano-frankivsk/prezentatsiya-knyzhky-tetyany-p-yankovoyi-chuzhi-hrikhy-v-ivano-frankivsku/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Тетяни П’янкової «Чужі гріхи» в Івано-Франківську

Презентація книжки Тетяни П’янкової «Чужі гріхи» в Івано-Франківську

Книгарня «Є» та видавництво «Клуб сімейного дозвілля» запрошують на презентацію книжки Тетяни П’янкової «Чужі гріхи» за участі авторки, що відбудеться 4 березня. Початок – о 18:00. Модератор – Василь Кузан.

Перед самим Великоднем на полі трагічно гине вагітна Гапія, залишаючи після себе велику таємницю свого серця. Її убита горем мати Юстина робить дві ляльки для залицяльників доньки, щоб покарати одного з них — того, котрий Гапію занапастив. Ніхто, крім недоріки-Якова, не знає, що через дивні дарунки життя обох братів починають летіти шкереберть. Одного дня у дім Якова потрапляє дружина Петра, Оксана, і розповідає підслухану правду про те, як завинили перед Гапією її чоловік Петро і його брат Михайло. І тоді Яків викрадає одну із заклятих ляльок та наважується на непросту розмову з Юстиною.

…Усього сорок днів прокляття має силу, бо лише сорок днів ходить душа світом, перед тим як відлетіти у вічний вирій. Чи вистачить цього часу живим, щоб розплутати клубок спогадів, дивних збігів, таємниць і розірвати прокляття заговорених ляльок? Чи спокутує кожен із них свої та чужі гріхи?

Вхід вільний.

Адреса: Івано-Франківськ, Вул. Незалежності, 31 04.03.2020 18:00
Учасники: 2
  • - Тетяна П’янкова
  • - Василь Кузан (модератор)
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку