Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ivano-frankivsk/prezentatsiya-knyzhky-svyatoslava-lypovetskoho-mech-shcherbets-ta-ukrayinski-vorota-u-ivano-frankivs/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Святослава Липовецького «Меч “Щербець” та Українські ворота» у Івано-Франківську

Презентація книжки Святослава Липовецького «Меч “Щербець” та Українські ворота» у Івано-Франківську

Книгарня «Є» і видавництво «Темпора» запрошують на презентацію книжки Святослава Липовецького «Меч “Щербець” та Українські ворота: Україно-польські взаємини від поділів Речі Посполитої й до сьогодні», яка відбудеться 6 грудня за участю автора. Початок – о 18:30. Модераторка – Ольга Петренко. Пропонована книжка є путівником у світ українсько-польських взаємин з кінця XVIII століття й до сьогодні. На основі великої кількості джерел автор відкриває широку панораму співжиття обох народів, а також складних процесів формування української нації, що відбувалися за участі, паралельно та наперекір західному сусіду. Говоритимемо про факти минулого, що проливають світло на події сучасності, розкривають широку панораму українсько-польських взаємин та тих складних процесів, що їх супроводжували протягом останньої чверті тисячоліття.

Святослав Липовецький – історик, журналіст, публіцист родом з Тернополя. Автор і упорядник книжок «Червоно-чорне. 100 бандерівських оповідок», «Обличчя звитяги (Стрілецькі світлини)», «Бандерівці. 200 історій з ХХ століття» та ін. Постійний дописувач тижневиків «Країна», «Український Тиждень», «Дзеркало Тижня» та інших видань. Статті автора виходили у збірниках бібліотеки газети «День» та бібліотеки сайту «Історична правда».

Вхід вільний.

Адреса: Івано-Франківськ, Вул. Незалежності, 31 06.12.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Святослав Липовецький
  • - Ольга Петренко (модераторка)
0
Поділитись