Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ivano-frankivsk/prezentatsiya-knyzhky-serhiya-rybnytskoho-zhovtyj-zakon-u-ivano-frankivsku/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Сергія Рибницького «Жовтий закон» у Івано-Франківську

Презентація книжки Сергія Рибницького «Жовтий закон» у Івано-Франківську

Книгарня «Є» та видавництво «Дім Химер» запрошують на презентацію нової книжки Сергія Рибницького «Жовтий закон» за участю автора, що відбудеться 11 вересня. Початок – о 18:00. Модератор - Ігор Антонюк.

Недалеке майбутнє. В українській столиці стався теракт. Довкола панують хаос та анархія, на тлі яких люди шукають утілення власної справедливості. Відтак їх поглинає вир трагічного перетину приватних історій, де перед кожним постає ряд важливих питань. Чи існує межа між тероризмом і благими намірами? Чи здатні ми гуманно ставитись одне до одного та світу? Чи легко бути Богом?

Так розпочинається нова книга-антиутопія вінницького письменника Сергія Рибницького. Для промоції книги видавництво обрало нестандартний хід: у соцмережі була створена сторінка фейкового законопроекту, в якому йдеться про легалізацію смертної кари, права на зброю для кожного та інших скандально-радикальних рішень. Нашим завданням було простежити реакцію суспільства на цей нібито справжній законопроект (чи виробили українці імунітет до політичних маніпуляцій?), і лише згодом відкрити, що це вигаданий, проте напрочуд реалістичний художній світ антиутопії Сергія Рибницького, адже романні події відбуваються в сучасній Україні на тлі війни, що триває.

«Жовтий закон» – це соціальний експеримент, що розпочався в період передвиборних «перегонів». Назву роману тримали в таємниці аж до виходу книги. Під час презентації покажемо стрім з коментарями підписників сторінки у соцмережах, буктрейлер на книгу, а також подискутуємо про те, наскільки сучасні реалії перетинаються зі світом «Жовтого закону».

Вхід вільний.

Адреса: Івано-Франківськ, Вул. Незалежності, 31 11.09.2019 18:00
Учасники: 2
  • - Сергій Рибницький
  • - Ігор Антонюк (модератор)
0
Поділитись

Шалені вихідні!

Знижка -25% на ВСЕ

Промокод діє до 11:00 26.10.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку -25%