Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ivano-frankivsk/prezentatsiya-knyzhky-serhiya-kolosa-martynyuka-kapitan-smutok-u-ivano-frankivsku/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Сергія «Колоса» Мартинюка «Капітан Смуток» у Івано-Франківську

Презентація книжки Сергія «Колоса» Мартинюка «Капітан Смуток» у Івано-Франківську

Книгарня «Є» і видавництво «Фабула» запрошують на презентацію книжки Сергія «Колоса» Мартинюка «Капітан Смуток», що відбудеться 6 грудня за участю автора. Початок – о 17.00.

Івано-Франківськ стає наступним містом, яке побачить роман та зможе розпитати про нього особисто автора, лідера гурту «Фіолет» Сергія Мартинюка. Різні світи, долі й усвідомлення, ніби нитки міфічних мойр, сплітаються у єдину історію з ліричною назвою – #КапітанСмуток.

Нічні трамвайні тріпи з казковими красунями, пилюка незвіданих шляхів автостопу, розбиті обличчя й душі, повії-філософи на автозаправках, колишні жінки, первістки, пам’ять і забуття, любов та ненависть, минуле й майбутнє, слово… мовчання, бунт і смиренність… Загадкова мета вестиме героїв химерними лабіринтами їхніх власних сподівань, страхів та ілюзій, а справжній сенс цієї мандрівки вони осягнуть лише наприкінці дороги, що сама — наче заново прожите життя. За словами Мартинюка, «Капітан Смуток» – це історія, яка неодмінно повинна була увірватися в читацькі плани українців цієї осені, а тепер ще й зими).

Вхід вільний.

Адреса: Івано-Франківськ, Вул. Незалежності, 31 06.12.2018 17:00
Учасники: 1
  • - Сергій Мартинюк
0
Поділитись

Шалена ніч!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 11:00 25.11.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%