Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fivano-frankivsk%2Fprezentatsiya-knyzhky-serhiya-dzyuby-ta-artemiya-kirsanova-pozyvnyj-banderas-u-ivano-frankivsku%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Презентація книжки Сергія Дзюби та Артемія Кірсанова «Позивний “Бандерас”» у Івано-Франківську

Презентація книжки Сергія Дзюби та Артемія Кірсанова «Позивний “Бандерас”» у Івано-Франківську

Книгарня «Є» і видавництво «Фабула» запрошують на презентацію книжки Сергія Дзюби та Артемія Кірсанова «Позивний “Бандерас”», що відбудеться 3 листопада. Початок – о 18:00. Модератор – Володимир Єшкілєв.

«Позивний “Бандерас”» – справжній військовий бойовик, чи не найперший в Україні, заснований на реальних подіях. У зоні АТО у вересні 2014 року за «наводкою» диверсанта скоєно теракт – сепаратисти знищили маршрутку, загинуло дванадцятеро дорослих і дитина. Стає відомо, що інформатор ворога – службовець української армії, водночас шляхом радіоперехоплення з’ясовується, що в цьому регіоні чекають на прибуття полковника російського ГРУ. Розпочинається операція зі знешкодження диверсанта, здійснення якої доручають групі контррозвідників на чолі з капітаном Антоном Саєнком… На основі твору Сергія Дзюби та Артемія Кірсанова знято військову кінодраму.

Вхід вільний.

Адреса: Івано-Франківськ, Вул. Незалежності, 31 03.11.2018 18:00
Учасники: 3
  • - Сергій Дзюба
  • - Артемій Кірсанов
  • - Володимир Єшкілєв (модератор)
Дивитись усі
0
Поділитись