Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ivano-frankivsk/prezentatsiya-knyzhky-ostapa-ukrayintsya-trans/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Остапа Українця «Транс»

Презентація книжки Остапа Українця «Транс»

Книгарня «Є» і «Видавництво Жупанського» запрошують на презентацію нового роману Остапа Українця «Транс», що відбудеться за участю автора.

Молодий перекладач і письменник Остап Українець, який нещодавно стрімко увійшов у вітчизняний культурний простір майстерними перекладами Говарда Філіпса Лавкрафта та дебютним, прихильно сприйнятим читачами і критиками, романом «Малхут», продовжує своє власне письменницьке паломницво і презентує другий роман «Транс».

Цього разу письменник звертається до середньовічної легенди про Філософський Камінь та алхімічних трактатів, які накладає на подорож багатогранним сьогоденням і через символіку яких досліджує автоеротизм та андрогінність свого героя. Проводячи персонажів таємничим Паломництвом: містами сучасної Європи та сторінками класичної літератури, письменник постійно ставить їх у ситуацію між вибором та напередвизначеністю самих себе. Відповідь на запитання «про що цей роман?» у кожного буде своя, так само, як і трактування, ким насправді був головний герой на початку «Трансу» і ким він став наприкінці.

Вхід вільний.

Адреса: Івано-Франківськ, Вул. Незалежності, 31 16.05.2018 18:00
Учасники: 2
  • - Остап Українець
  • - Модератор – Ігор Дунець
0
Поділитись
Отримай знижку