Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fivano-frankivsk%2Fprezentatsiya-knyzhky-oksany-kuziv-shchemyt%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Презентація книжки Оксани Кузів «ЩЕмить»

Презентація книжки Оксани Кузів «ЩЕмить»

Книгарня «Є» та видавництво «Апріорі» запрошують на презентацію книжки Оксани Кузів «ЩЕмить», яка відбудеться в четвер.

Статистика вперто кричить світові, що така аномалія розвитку (!) зустрічається в середньому в одного із двох тисяч новонароджених. Соціуму вигідніше зробити вигляд, що таких людей просто не існує, а якщо десь і є, то точно не в їхньому місті, державі, а десь на краю світу, як рудиментарні залишки чогось низькорозвиненого і примітивного... Але... Кожен, хто прийшов у цей світ, має право на Любов.

Новий роман авторки «ЩЕмить» – про важливу проблему, про яку не прийнято говорити вголос. Люди, яким довелось з цим жити, зазвичай, залишаються несприйнятими ні суспільством, ні самі собою. Розуміння всього масштабу проблеми змінить ваше уявлення і ставлення до таких людей, які, можливо, щодня перебувають поміж нами, та, як і всі, прагнуть бути прийнятими. І хай ця книга защемить у серці, здійснить метаморфозу наших душ і навчить сприймати себе і людей довкола такими, якими вони є.

Тел.: (094) 928-31-41.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик "Український тиждень".

Адреса: Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 31 28.09.2017 18:00
Учасники: 1
  • - Марія Ткачівська
0
Поділитись