Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ivano-frankivsk/prezentatsiya-knyzhky-nataliyi-motolinets-varta-u-gri-artefakty-prahy-u-ivano-frankivsku/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Наталії Мотолінець «Варта у Грі. Артефакти Праги»  у Івано-Франківську

Презентація книжки Наталії Мотолінець «Варта у Грі. Артефакти Праги» у Івано-Франківську

Книгарня «Є» та видавництво «АССА» запрошують на презентацію книжки Наталії Мотолінець «Варта у Грі. Артефакти Праги» за участю авторки. Захід відбудеться 28 серпня. Початок – о 18:30. Модератор – Богдан Кирста.

«Варта у Грі. Артефакти Праги» — знахідка для поціновувачів міського фентезі.

Гра у Львові закінчилася — темна чаклунка Варта Тарновецька врятувала життя новому знайомому, дізналася найбільшу таємницю свого минулого і принагідно долучилася до перевороту в магічному правлінні. Отож, сповнені ентузіазму, Варта зі Златаном прибувають до Праги, щоби офіційно заступити на посади Вартових Центральноєвропейського конгломерату. У незнайомому місті Варті потрібно пізнати все наново: кому вірити, а кого остерігатися? Яка темрява ховається за посмішкою Златана? А головне – чи вдасться дійти до кінця і заплатити ціну перемоги, не зруйнувавши себе?

Наталія Матолінець — письменниця, журналістка, лауреатка літературної премії ім. Богдана-Ігоря Антонича «Привітання життя» (2007), учасниця та фіналістка конкурсів фантастичних оповідань від об'єднання «Зоряна Фортеця». У 2017 році стала володаркою ІІ премії конкурсу «Коронація слова-2017» у номінації «Романи» за твір «Гессі». Перша книга про чаклунку Варту — роман «Варта у Грі» — здобув спецвідзнаку конкурсу «Крилатий лев-2017» за новаторський пошук у жанрі міського фентезі, диплом конкурсу «Львівські перехрестя» та відзнаку порталу «БараБука» в номінації «Дебют року в прозі-2018».

Вхід вільний.

Адреса: Івано-Франківськ, Вул. Незалежності, 31 28.08.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Наталія Мотолінець
  • - Богдан Кирста (модератор)
0
Поділитись
Отримай знижку