Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ivano-frankivsk/prezentatsiya-knyzhky-mariyi-mykytsej-dolce-vita-/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Марії Микицей «Dolce Vita»

Презентація книжки Марії Микицей «Dolce Vita»

Книгарня «Є» та видавництво «Discursus» запрошують на презентацію книжки Марії Микицей «Dolce Vita», що відбудеться 17 жовтня за участю авторки. Початок – о 18:00. Модераторка - Ольга Деркачова.

«Dolce Vita» — це історія дивної дружби і ще дивнішої любові, історія здійснення найсокровенніших бажань, навіть якщо для цього потрібно чекати півжиття, історія про неповторність і загадковість кожної миті, а ще про неможливість знайти відповіді на всі запитання.

Якщо складні питання філософії буття вам уже поперек горла, то вам — сюди. Проза Марії Микицей розважає й переносить на хвилю безтурботності й оптимізму. Герої й героїні письменниці теж переживають свої драми, але читаючи про них, ви на безпечній відстані. Цю відстань створює гумор й екстраваґантність, якими авторка вміло оперує. Вона вміє увиразнити абсурд, але так, що читач від цього не постраждає. Вона вміє сміливо ламати стереотипи й переходити межі. Разом з авторкою ви не лише спостерігатимете за життєвими перипетіями героїнь і героїв, але й отримаєте легкий ефект присутності.

Вхід вільний

Адреса: Івано-Франківськ, Вул. Незалежності, 31 17.10.2019 18:00
Учасники: 2
  • - Марія Микицей
  • - Ольга Деркачова (модераторка)
0
Поділитись