Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ivano-frankivsk/prezentatsiya-knyzhky-lyubomyra-strynahlyuka-znaky-chasu-rozpiznavannya/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Презентація книжки Любомира Стринаглюка «Знаки часу. Розпізнавання»

Книгарня «Є» та видавництво «Брустури», у рамках VІІІ Літературного фестивалю ім. Тараса Мельничука «Покрова», запрошують на презентацію книжки Любомира Стринаглюка «Знаки часу. Розпізнавання», що відбудеться 13 жовтня. Початок – о 18.00.

Цей, свого роду, довідник буде корисний людям, які цікавляться символікою, щоб зрозуміти правдивий сенс поширених у світі знаків, виявити їхню несумісність з наукою Христа, Його Церкви, Святого Письма, а також з’ясувати відверто антихристиянський характер деяких із них. Книжка Любомира Стринаглюка «Знаки часу. Розпізнавання» переконує: нерозуміння значення і дії деструктивної символіки може призвести до демонічної маніпуляції особою та й, зрештою, до руйнівних наслідків у її житті.

Митрополит Володимир Війтишин

Пізнання правди про знаки часу, вміння розпізнавати їх є запорукою справжньої свободи дітей Божих. Сьогодні спостерігаємо значне поширення різної сумнівної символіки, а також амулетів, талісманів, оберегів у сучасному світі. Щоб не впасти у поклоніння дияволу, потрібно розуміти їхнє справжнє значення, яке подає у книзі «Знаки часу. Розпізнавання» Любомир Стринаглюк.

Отець-екзорцист Ян Білецький

Адреса книгарні «Є»: вул. Незалежності, 31, 3-й поверх. Тел.: (094) 928-31-41

Вхід вільний. Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

13.10.2016 18:00 0
Поділитись
Отримай знижку