Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ivano-frankivsk/prezentatsiya-knyzhky-kseniyi-tsyhanchuk-po-toj-bik-pam-yati-u-ivano-frankivsku/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Ксенії Циганчук «По той бік пам’яті» у Івано-Франківську

Презентація книжки Ксенії Циганчук «По той бік пам’яті» у Івано-Франківську

Книгарня «Є» та видавництво «Дім Химер» запрошують на презентацію нової книжки Ксенії Циганчук «По той бік пам’яті» за участю авторки, що відбудеться 10 вересня. Початок – о 18:00. Модератор – Гураль Любомир.

Кажуть, чарівні казки — то не просто вигадки народів світу, а відгомін реальних подій, які відбувалися в дохристиянські часи. Зокрема, й моторошних обрядів ініціації, що їх проходила тодішня молодь у хатинах-домовинах посеред дрімучого лісу… Саме на цій концепції побудований роман-горор «По той бік пам’яті» Ксенії Циганчук. Тож на презентації письменниця розкриє світ роману, розкаже про взаємозв’язок поколінь й теорію генетичної пам’яті за допомогою якої ми отримуємо інформацію про себе від наших предків. Під час заходу буде показ відеоматеріалів, інтерактивне спілкування та підписування книжок.

Ксенія Циганчук — молода рівненська письменниця, за походженням наполовину вірменка. Пише з дитинства. За трилер «Коли приходить темрява» отримала «Золотий пістоль» на літературному конкурсі «Коронація слова» 2016 року. Новий роман Ксенії Циганчук «По той бік пам’яті» — це захоплива суміш містики, жахів та міфології з прадавніх казок.

Вхід вільний.

Адреса: Івано-Франківськ, Вул. Незалежності, 31 10.09.2019 18:00
Учасники: 2
  • - Ксенія Циганчук
  • - Любомир Гураль (модератор)
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 11:00 09.05.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%