Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ivano-frankivsk/prezentatsiya-knyzhky-ivana-monolatiya-quot-diry-pam-yati-yak-pam-yatayuchy-misto-zabuvaye-quot-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Івана Монолатія "Діри пам’яті. Як пам’ятаючи, місто забуває".

Презентація книжки Івана Монолатія "Діри пам’яті. Як пам’ятаючи, місто забуває".

Книгарня "Є" та видавництво "Лілея-НВ" запрошують на презентацію книжки Івана Монолатія "Діри пам’яті. Як пам’ятаючи, місто забуває", яка відбудеться у п’ятницю, 28 липня. Початок – о 18:00. Модератор – Зиновій Жеребецький.

Найкращий спосіб зрозуміти місто, в якому живеш і працюєш, – дослідити больові точки його минувшини, а діагностувавши її невідрадний і малопривабливий стан, віднайти варіанти виходу з лабіринтів моноетнічної історії. Центральною темою збірки розвідок, есеїв та замальовок історика і краєзнавця Івана Монолатія постає пам’ять і забуття у міському просторі Івано-Франківська, підтримка і гальмування групової пам’яті містян, культури співіснування "своїх" з "чужими" і навпаки". Дослідник пропонує подивитися на інтер’єризування "міської" пам’яті через численні спроби її "затирання" і монополізування на догоду кільком обраним і уявним спільнотам. Авторський наголос на потребі пізнавати минувшину своєї малої батьківщини є своєрідним маніфестом конструювання національних практик пам’яті "інших", неукраїнських містян.

Іван Монолатій – професор Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, історик, краєзнавець.

Телефон: (094) 928 31 41.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик "Український тиждень".

Адреса: Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 31 28.07.2017 18:00
Учасники: 2
  • - Монолатій Іван
  • - Жеребецький Зиновій
0
Поділитись
Отримай знижку