Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ivano-frankivsk/prezentatsiya-knyzhky-ihorya-antonyuka-shepit-sosen/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Ігоря Антонюка «Шепіт сосен»

Презентація книжки Ігоря Антонюка «Шепіт сосен»

Книгарня «Є» та видавництво «Мандрівець» запрошують на презентацію книжки Ігоря Антонюка «Шепіт сосен».

Якщо Ви вважаєте, що справжній страх залишився десь у далекому дитинстві, то ви помиляєтеся. Він набагато ближче. Він далеко не йшов. Хочете відчути його холодний подих у себе за спиною? Просто відчиніть йому двері. Ці двері, це – «Шепіт сосен». Десь там, у дитинстві, ми набуваємо своїх найпотаємніших страхів. Знаємо, що зараз налякаємося, але гра тіней манить нас.

Герої оповідань – люди зі своїми мріями, кожен – зі своєю неповторною історією. Найважче закоханим ангелам, найлегше – привидам, адже їм однаково, вірите ви у них чи ні. Читаючи цю книжку, будьте обережними зі своїми бажаннями, бо вони мають властивість здійснюватися…

Ігор Антонюк народився на Тернопільщині у с. Скоморохи (Тернопільський р-н). Закінчив історичний і педагогічний інститути Прикарпатського університету ім. В. Стефаника. Тривалий час працював і працює педагогом-організатором у дитячому таборі «Петрос», на Яремчанщині. Живе в Івано-Франківську. Друкувався у журналах «Склянка часу», «Текстover», горор-збірниках «Повна темрява», «Дотик зачаєного жаху».

Вхід вільний.

Адреса: Івано-Франківськ, Вул. Незалежності, 31 07.05.2018 18:00
Учасники: 1
  • - Ігор Антонюк
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку